şereflikoçhisar araba oto tamir

Firmamız

Teknik Oto 1965 yılında Şereflikoçhisar da kurulmuş olup, kuruluşundan günümüze hızla büyüyerek birçok başarılı faaliyete imzasını atmıştır.

Otomotiv sektöründeki deneyimine Isuzu araçların özel servisi olarak başlayan firmamız, daha sonra portföyünü genişleterek marka bağımsız tüm araçların servis, kaporta & boya , mekanik, yedek parça, lpg dönüşümü, sigortacılık işlerinide hizmet ağına katmış bulunmaktadır.

Tüm hasarlı araçların tamir ve bakımı için Anadolu Sigorta, AXA Oyak, Birlik Sigorta, HDI Sigorta ve Ray Sigorta ile anlaşmalıdır.

Kuruluşundan bu yana aynı çekirdek kadro ile çalıştığımızdan dolayı elemanlarımızın Isuzu araçları başta olmak üzere, bütün marka araçlardaki tecrübe ve kabiliyetleri tartışılmaz seviyededir.

2002 yılında servisimiz T.S.E 12047 belgesini alarak, kalitemizin ve servis ekipmanlarımızın en üst seviyede olduğunu belgelemiş bulunmaktadır.

Personelimiz LPG dönüşümleri konusunda her türlü eğitime tabii tutulmuş olup, ustalık belge ve sertifikalarını almışlardır.

Kısacası; Teknik Oto Servis Hizmetleri yılların deneyimli tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak beklentilerinize en ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

” 1965 yılında başlayan bu maceramızda, çok daha uzun yıllar birlikte olabilmek dileğiyle. “