şereflikoçhisar araba oto tamir

Personelimiz

Ekrem KELEŞ

Firmamız Kurucusu ve Sahibi

şereflikoçhisar araba tamiri

1950 Şereflikoçhisar doğumlu. Almanyada BMW fabrikasında işçi olarak işe başlayan Ekrem Keleş 1972 yılında kendi işyerini açmıştır. Emeği ve özverisiyle Firmamızın bugüne gelmesi; Güler yüzü, İlgiyi ve Dürüstlüğü Firmamıza vazgeçilmez değerleri olarak kazandırmıştır.

 

İbrahim Serdar KELEŞ

İşletme Müdürü

şereflikoçhisar araba teknik servisi

1975 Şereflikoçhisar doğumlu. Akdeniz Üniversitesi turizm otelcilik mezunu Almanya’da master yapmış 13 sene kaldıktan sonra 2007 yılında dönüş yapıp Firmamız safına geçmiştir. Özellikle Avrupa araçların bilgisayar sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Ramazan YEŞİLÖZ

Servis Müdürü

şereflikoçhisar ekspertiz computest

1963 doğumlu. 1976 yılında Firmamızda işe başladı. Değişik kademelerde görev yaptıktan sonra Massey Ferguson Traktörleri üzerine eğitim ve kurslara katılarak uzmanlaşmıştır.

Esat COŞAR

Benzinli ve LPG li Araç Sorumlusu

1980 dogumlu. 1995 yılında Ankarada meslek öğrenimine başladı.1997 yılında Firmamızda LPG dönüşüm ve benzinli araç dalında işe başladı. Benzinli ve LPG li araç dalında eğitim ve seminerlere katıldı.

Metehan ÖNAL

Motor ve Yedek Parça Sorumlusu

1981 dogumlu. 1995 yılında Firmamızın motor bölumünde çalışmaya başlayarak İsuzu araç çeşitleri üzerine seminer ve kurslara katılarak uzmanlaşmıştır.